Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 7 listopada 2012, 18:41

Assassin's Creed III (easter egg) PS3

Wstęp

Assassin's Creed III to kolejna część niezwyklej popularnej serii gier akcji, w której tym razem zajmujemy się przemierzaniem Ameryki Północnej w latach 1753-1783. Wprowadzenie zamieszczonej w dalszej części tekstu sekwencji przycisków pozwoli ci na odblokowanie zabawnego ukrytego elementu gry (tzw. easter egg). Kod ten dotyczy wersji na konsolę PlayStation 3.

Kody do gry

EASTER EGG – INDYK-ZABÓJCA

Przystąp do rozgrywania szóstej sekwencji i wybierz się do gospodarstwa Davenportów (Davenport Homestead). Obejdź główny budynek gospodarstwa od prawej strony i schowaj się na jego tyłach, a następnie zagwiżdż i zaczekaj na pojawienie się indyka. Podejdź do indyka i wprowadź następującą kombinację przycisków: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kółko, X. Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, to indykowi założony zostanie strój zabójcy i zacznie on podążać śladami głównego bohatera.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2012

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz