Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 października 2012, 21:46

XCOM: Enemy Unknown (odblokowanie dodatkowych bohaterów) PS3

Wstęp

XCOM: Enemy Unknown to próba wznowienia jednej z najbardziej popularnych serii gier strategicznych. Poniższe kody przygotowano dla wersji na PlayStation 3 i pozwalają one na odblokowanie sobie dostępu do dodatkowych, specjalnych bohaterów, którzy mogą brać aktywny udział w kolejnych misjach.

 

Kody do gry

ODBLOKOWANIE DODATKOWYCH BOHATERÓW

Udaj się do koszar (Barracks) i wybierz opcję oglądania dostępnych żołnierzy (View Soldiers). Wybierz dowolnego żołnierza i przystąp do jego edycji (Customize). Musisz dokonać zamiany imienia i nazwiska żołnierza, doprowadzając tym samym do odblokowania jednego z ukrytych bohaterów:

Joe Kelly – Odblokowanie Joe Kelly'ego (klasa Heavy)

Ken Levine – Odblokowanie Kena Levine (klasa Sniper)

Otto Zander – Odblokowanie Otto Zandera (klasa Assault)

Sid Meier – Odblokowanie Sida Meiera (klasa Support)

Uwaga! Korzystanie z opisanych wyżej postaci blokuje dostęp do trofeów!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 października 2012