Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 września 2012, 16:42

X3 Konflikt Terrański (odblokowanie edytorów) PC

Wstęp

X3: Konflikt Terrański to jedna z odsłon popularnej sagi space-simów, czyli rozbudowanych symulatorów skupiających się na eksploracji ogromnej galaktyki. Poniższe kody zarezerwowane są dla graczy pragnących dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych modyfikacji w konstrukcji gry.

Kody do gry

ODBLOKOWANIE EDYTORA SKRYPTÓW

Otwórz okno zmiany nazwy pilota i z zachowaniem dużych i małych liter wprowadź hasło Thereshallbewings. Uwaga – Upewnij się żeby w trakcie wykonywania powyższej operacji nie znajdować się w dokach!

ODBLOKOWANIE EDYTORA GALAKTYKI

Otwórz okno zmiany nazwy pilota i z zachowaniem dużych i małych liter wprowadź hasło Makeanapplepiefromscratch. Powróć teraz do menu głównego gry, dzięki czemu zauważysz, że na liście pojawiła się nowa pozycja – Galaxy Editor.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 września 2012