Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 września 2012, 21:14

Mass Effect 3: Lewiatan (pozyskanie nowych broni) PC, X360, PS3

Wstęp

Leviathan to tytuł rozszerzenia DLC do Mass Effekta 3, pozwalającego na odbycie nowej przygody odsłaniającej nieco szczegółów na temat przeszłości Żniwiarzy. Proponujemy zapoznać się z przedstawionymi poniżej wskazówkami dotyczącymi miejsc odnajdywania niedostępnych w głównej kampanii narzędzi zagłady.

Triki do gry

POZYSKANIE NOWYCH BRONI

W trakcie przechodzenia dodatku Leviathan możesz pozyskać dwie niedostępne w podstawowej wersji gry bronie. W celu pozyskania karabinu szturmowego M55 Argus musisz po dotarciu do lokacji 2181 Despoina rozejrzeć się wokół miejsca wylądowania promu. Unikalną strzelbę AT12 Najeźdźca możesz z kolei pozyskać w trakcie eksploracji Namakli, a konkretnie przy ciele inżyniera odnalezionego w jednym z kontenerów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 września 2012