Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 września 2012, 21:11

Slender: The Eight Pages (odblokowanie ukrytych trybów gry) PC

Wstęp

Slender jest niezależną produkcją z gatunku horrorów, w której przemierzamy tajemniczy las, uciekając jednocześnie przed istotą znaną jako Slender Man. Przedstawione poniżej triki wyjaśniają w jaki sposób można odblokować niedostępne początkowo tryby zabawy.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH TRYBÓW ZABAWY

Tryb Daytime Mode – W celu odblokowania tego trybu musisz odnaleźć wszystkich osiem stron manuskryptu i następnie pozwolić się złapać istocie Slender Man. Po powrocie do menu głównego możliwe będzie wybranie nowego trybu rozgrywki, który cechuje się przemierzaniem lasu za dnia.

Tryb $20 Mode – W celu odblokowania tego trybu musisz najpierw ukończyć grę w trybach Normal Mode, MH Mode i Daytime Mode. Nowa opcja pojawi się w menu Extras.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 września 2012

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz