Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 lipca 2012, 14:56

Spelunky (nowe grywalne postacie) X360

Kody do gry

ODBLOKOWANIE NOWYCH GRYWALNYCH POSTACI

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych grywalnych postaci:

Black Van Helsing – Musisz otworzyć trumnę zlokalizowaną w górnej części lokacji Haunted Castle.

Blue Bear Suit Man – Musisz sprawdzić wszystkie trumny w lokacjach Mines, Jungle, Ice Cave oraz Temple. Grywalna postać chowa się w jednej z nich.

Green Mariachi Man – Musisz sprawdzić wszystkie trumny w lokacjach Mines, Jungle, Ice Cave oraz Temple. Grywalna postać chowa się w jednej z nich.

Leopard Suit Man – Musisz ukończyć grę (na dowolnym poziomie trudności).

Meat Boy – Musisz otworzyć worek zlokalizowany w dolnej części lokacji The Worm.

Purple Pirate Girl – Musisz sprawdzić wszystkie trumny w lokacjach Mines, Jungle, Ice Cave oraz Temple. Grywalna postać chowa się w jednej z nich.

Yang – Musisz zaliczyć piekło (Hell).

Yellow Miner Girl – Musisz sprawdzić wszystkie trumny w lokacjach Mines, Jungle, Ice Cave oraz Temple. Grywalna postać chowa się w jednej z nich.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 lipca 2012