Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 2 maja 2012, 15:04

Mortal Kombat (ukryte pojedynki i inne bonusy) PSV

Triki do gry

UKRYTE POJEDYNKI

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych pojedynków:

Jade – W celu odblokowania ukrytego pojedynku z tą postacią musisz pokonać Shang Tsunga bez utraty energii (w obu rundach), a następnie wykonać na nim Fatality.

Noob Saibot – W celu odblokowania ukrytego pojedynku z tą postacią musisz wybrać planszę The Temple i po ujrzeniu Nooba Saibota w tle wygrać walkę korzystając z bloku.

Reptile – W celu odblokowania ukrytego pojedynku z tą postacią musisz wybrać planszę The Pit 2 (noc). Po ujrzeniu przelatującego w tle cienia pokonaj przeciwnika bez utraty własnej energii i wykonaj na nim Stage Fatality (specjalna odmiana kończącego ciosu związana z areną).

Smoke – W celu odblokowania ukrytego pojedynku z tą postacią musisz wybrać planszę The Living Forest i po ujrzeniu Smoke’a niedaleko jednego z drzew wcisnąć Dół+SELECT.

INNE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych bonusów:

Alternatywna kolorystyka strojów – W celu odblokowania stroju danej postaci w innym kolorze musisz ją podświetlić i wcisnąć START. Wciśnij teraz X i ponownie START.

Cyber Sub-Zero – W celu odblokowania tej postaci jako grywalnego wojownika musisz ukończyć trzynasty rozdział trybu fabularnego (Story Mode).

Quan Chi – W celu odblokowania tej postaci jako grywalnego wojownika musisz ukończyć szesnasty rozdział trybu fabularnego (Story Mode).

Specjalny strój dla Mileeny – W celu odblokowania specjalnego stroju Fleshpit musisz awansować na najwyższy 300 poziom wieży wyzwań (Challenge Tower)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 maja 2012