Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 maja 2012, 14:58

Legend of Grimrock (ukryta grywalna postać) PC

Kody do gry

MOŻLIWOŚĆ GRY JAKO TOORUM

W celu odblokowania możliwości gry jako Toorum musisz doprowadzić do zdobycia osiągnięcia o nazwie Buddies with Toorum, czyli w trakcie przechodzenia gry wykonywać wszystkie czynności związane z tą postacią.

Doprowadź do ukończenia całej kampanii i następnie zdecyduj się na rozpoczęcie zabawy od nowa. Wybierz opcję tworzenia nowych postaci (Create Characters) i nadaj pierwszej z nich imię Toorum. Jeżeli wszystko poprawnie zostało wykonane, to odblokowanie nowej postaci zostanie potwierdzone sygnałem dźwiękowym.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 maja 2012