Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 4 października 2011, 15:19

Crysis (cicha eliminacja przeciwników) X360, PS3

Triki do gry

CICHA ELIMINACJA PRZECIWNIKÓW

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na sprawne pozbywanie się przeciwników przy jednoczesnym pozostawaniu w ukryciu. Zacznij od załączenia kamuflażu nanopancerza i następnie zbliż się do upatrzonego wartownika. Wyłącz kamuflaż (lub przełącz się na tryb pancerza) i błyskawicznie oddaj śmiertelny strzał (najlepiej pojedynczy i bardzo celny). Tuż po oddaniu strzału ponownie załącz kamuflaż. Zauważ, że energia nanopancerza nie została w ten sposób wyczerpana, tak więc nawet jeżeli śmierć strażnika została odnotowana, to będziesz miał wystarczająco dużo czasu na bezpieczne oddalenie się od miejsca jego zabicia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 października 2011