Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 września 2011, 16:37

Dead Island (zarządzanie inwentarzem; oszczędzanie broni; przewaga wysokości) PC, X360, PS3

Triki do gry

ZARZĄDZANIE INWENTARZEM

Pamiętaj o tym żeby zawsze mieć w inwentarzu co najmniej kilka wolnych slotów na nowe przedmioty, pozbywając się tych broni, które zadają niewielkie obrażenia lub zostały już mocno podniszczone. Dobrze jest też nosić przy sobie co najmniej kilka lepszych, rzadkich broni, wykorzystując je tylko do starć z mocniejszymi przeciwnikami i na bieżąco je naprawiając.

OSZCZĘDZANIE BRONI

Dobrym pomysłem na sprawną eliminację słabszych zombiaków jest rozprawianie się z nimi w walce wręcz, czyli przy użyciu pięści oraz uderzeń nogą. Przy odrobinie wprawy nie wiąże się to z ryzykiem utraty zdrowia, natomiast pozwoli Ci zaoszczędzić posiadane bronie na nieco trudniejsze potyczki. Nie musisz też w takiej sytuacji tracić czasu na nieustannie poszukiwanego nowych narzędzi zbrodni. Cenną wskazówką jest również to, że posiadane bronie nie niszczą się gdy ciskasz nimi w zbliżające się zombiaki. Możesz to wykorzystać na własną korzyść, przy czym trzeba w takiej sytuacji pamiętać o tym żeby je ponownie pozbierać po każdej zakończonej walce.

PRZEWAGA WYSOKOŚCI

Walki z zombiakami możesz znacznie ułatwić sobie korzystając z przewagi wysokości nad potworami, na przykład atakując zombiaki, które wpadły do basenu. Równie dobrze możesz wskakiwać na wyższe obiekty, jak chociażby na maski zaparkowanych na wyspie samochodów, zmniejszając ryzyko odnoszenia obrażeń w wyniku ataków potworów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 września 2011