Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 sierpnia 2011, 13:57

El Shaddai: Ascension of the Metatron (ukryte stroje) X360, PS3

Triki do gry

UKRYTE STROJE

W celu odblokowania możliwości wyboru strojów musisz ukończyć całą grę na niskim (Easy) lub normalnym (Normal) poziomie trudności. Powróć do menu głównego, wybierając kolejno opcje New Game i Costume Select. Gra domyślnie odblokuje w ten sposób zbroje Old Armor A oraz Old Armor B. Możliwe jest też jednak uzyskanie dostępu do innych strojów, wykonując opisane poniżej czynności:

Strój Dark Enoch – Musisz powtórnie rozegrać ósmy rozdział (Chapter) gry i zdobyć co najmniej rangę A.

Strój Rider – Musisz powtórnie rozegrać szósty rozdział (Chapter) gry i zdobyć co najmniej rangę A.

Strój Special – Musisz zebrać wszystkich sześć fragmentów kości Ishtara. Strój ten sprawia, że bohater staje się nieśmiertelny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 sierpnia 2011