Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 sierpnia 2011, 18:37

Dragon Age II: Dziedzictwo (pułapki; wybór sprzymierzeńca) PC, X360, PS3

Triki do gry

PUŁAPKI

W wielu spośród staczanych w dodatku Dziedzictwo walk istotną rolę odgrywają pułapki. Warto się w rezultacie pilnować, zwłaszcza jeżeli wrogowie łatwo mogą je aktywować. W zależności od sytuacji na polu walk bardzo wskazane jest utrzymywanie całej drużyny możliwie jak najdalej od pułapek, bądź też jak najszybsze rozprawianie się z wrogami, którzy stoją przy dźwigniach. Gra w kilku sytuacjach odwraca też role, pozwalając użyć pułapek do zadania obrażeń nadbiegającym przeciwnikom. Z takich sytuacji warto oczywiście korzystać, umiejętnie wyczekując jednak momentu pociągnięcia za dźwignię.

WYBÓR SPRZYMIERZEŃCA

Ostatecznego wyboru sprzymierzeńca dokonuje się niedługo po dotarciu do finalnej lokacji dodatku, nazywającej się Ostatnia pieczęć. Warto jest zapisać swoje postępy tuż po znalezieniu się w tym obszarze, dzięki czemu mniej czasu straci się na sprawdzenie obu dostępnych wariantów zachowania.

FINALNE ROZMOWY

Przebieg finalnych rozmów może różnić się w zależności od momentu rozpoczęcia przygody oferowanej przez DLC. Zmiany zależą od aktualnej sytuacji Bethany, Carvera oraz matki głównego bohatera.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2011