Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 lipca 2011, 16:34

Galactic Dream: Rage of War (lista kodów) PC

Kody do gry

LISTA KODÓW

W dowolnym momencie rozgrywki wciśnij klawisz ENTER. Do nowo wyświetlonego okna możesz wpisywać przedstawione poniżej polecenia:

failure not an option – wygranie aktualnego scenariusza

food for all – usunięcie konieczności gromadzenia zapasów

give money – 10000 kredytów

giveships x – otrzymanie statku x; jeżeli chcesz otrzymać jeden ze statków frakcji Terran to zamiast x wprowadź wartość z przedziału od 0 do 16, a jeżeli chcesz otrzymać jeden ze statków frakcji Argo to zamiast x wprowadź wartość z przedziału od 32 do 48

giveshipsall x – obie walczące strony otrzymują statek x; jeżeli chcesz dodać jeden ze statków frakcji Terran to zamiast x wprowadź wartość z przedziału od 0 do 16, a jeżeli chcesz dodać jeden ze statków frakcji Argo to zamiast x wprowadź wartość z przedziału od 32 do 48

god like – pojawienie się czterech jednostek każdej klasy

kamikaze – przegrana

let battle be – pojawienie się po jednej jednostce każdej klasy

massacre – więcej jednostek

warp ten – natychmiastowe budowanie jednostek i stawianie budynków

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 lipca 2011