Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 lipca 2011, 12:52

Call of Juarez: The Cartel (zbieranie przedmiotów; korzystanie z pistoletów; pościgi samochodowe) X360, PS3

Triki do gry

ZBIERANIE PRZEDMIOTÓW

W trakcie zabawy możliwe jest zbieranie sekretnych przedmiotów z otoczenia, przy czym musi się to odbywać w taki sposób by nie zostać złapanym przez partnerów na gorącym uczynku. W takich sytuacjach nie warto ryzykować, gdyż po nieudanej próbie podniesienia danego obiektu w celu zapewnienia sobie ponownej szansy trzeba będzie powrócić do poprzedniego punktu kontrolnego. Warto w rezultacie po odnalezieniu danego sekretu oddalić się z towarzyszami z danego miejsca, po czym w pojedynkę i odpowiednio szybko po taki sekret powrócić.

KORZYSTANIE Z PISTOLETÓW

Przez znaczną część gry powinno korzystać się z głównych broni, a pistolety wykorzystywać jako broń pomocniczą. Giwery te przydają się w akcjach, w których bohaterowie ustawiają się przy drzwiach i następnie z impetem wbijają się do pomieszczenia. Warto wtedy dysponować pistoletami ze sporym magazynkiem, tak by móc bezproblemowo zaatakować wszystkich widocznych wrogów. Używanie pistoletu z bardzo ograniczonym magazynkiem (np. rewolwer) wymusiłoby oddawanie precyzyjnych strzałów, gdyż w trybie spowolnienia czasu nie byłoby możliwości przeładowania broni i kontynuowania ostrzału.

POŚCIGI SAMOCHODOWE

W trakcie rozgrywania pościgów samochodowych dobrze jest pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Jeżeli jest się kierowcą, to warto często wciskać przycisk pozwalający na chowanie się za deską rozdzielczą. Zmniejszy to ryzyko odniesienia poważnych obrażeń w wyniku ostrzału jednostek wroga. Jeżeli z kolei zajmuje się fotel pasażera, to dobrze jest często się wychylać z auta, a chować z powrotem w pojeździe tylko w sytuacji otrzymania krytycznych obrażeń.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 lipca 2011

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz