Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 lipca 2011, 12:48

Mass Effect 2: Nadzorca (poduszkowiec; apteczki) PC, X360

Triki do gry

PODUSZKOWIEC

W trakcie korzystania z poduszkowca Młot (Hammerhead) dobrze jest przede wszystkim zachowywać pewne środki ostrożności. Podczas staczania walk bardzo wskazane jest wycofywanie się w bezpieczne miejsce gdy tylko maszyna zacznie się dymić, bo później może być już na to za późno. Na szczęście tarcze ochronne poduszkowca bardzo szybko się regenerują. Przemierzanie obszarów pokrytych lawą wiąże się z kolei z koniecznością rozważnego korzystania z silniczków odrzutowych pozwalających na tymczasowy lot. Jest to szczególnie istotne przy pokonywaniu rzek lawy, gdyż na płynących platformach można zatrzymywać się jedynie na chwilę.

APTECZKI

Podczas eksploracji stacji Prometeusz dobrze jest ignorować odnajdywane po drodze apteczki, ale tylko jeżeli ma się ich pełny zapas. Przemawia za tym to, że po wyłączeniu alarmu gra zmusi do przemierzania tych samych korytarzy, które będą już pilnie strzeżone przez wrogie maszyny. To właśnie środki lecznicze mogą się bardziej przydać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 lipca 2011