Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 kwietnia 2011, 13:19

Dragon Quest V: The Hand of the Heavenly Bride (nagrody za ukończenie gry; łatwa gotówka) NDS

Triki do gry

NAGRODY ZA UKOŃCZENIE GRY

Ukończ grę i załaduj zapisany stan, ponownie przystępując do rozgrywki. Udaj się do lokacji Mt. Zugzwang i zdecyduj się na podróż przez trujące bagna na południe. Docelowo musisz dotrzeć do lokacji o nazwie Estark’s Lair. Pokonaj tu tytułowego Estark’a, dzięki czemu uzyskasz dostęp do gry planszowej. Odniesienie zwycięstwa w tej grze pozwoli Ci na odblokowanie Starkers’a jako grywalnego bohatera. Dodatkowo możesz się teraz wybrać do lokacji Pothold. W tym miejscu pojawi się możliwość przyłączenia Rebjorn’a.

ŁATWA GOTÓWKA

Upewnij się, że Twój bohater awansował na co najmniej 30 poziom doświadczenia i że dysponuje dużymi możliwościami bojowymi. Wybierz się do wieży Talon. Czekają Cię tam walki z potworami Balhib, które dla dobrze rozwiniętej postaci nie powinny stanowić dużego wyzwania. Każdy z potworów pozostawia po sobie ponad 1300 sztuk złota.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 kwietnia 2011