Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 grudnia 2010, 21:18

Faces of War: Oblicza Wojny (niezniszczalne jednostki) PC

Kody do gry

NIEZNISZCZALNE JEDNOSTKI

Wykonanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na zagwarantowanie sobie niezniszczalnych jednostek. Zacznij od odszukania katalogu, w którym zainstalowana została gra. Jego domyślna lokalizacja to:

C:\Program Files\Ubisoft\Faces of War

Otwórz katalog Resource i odszukaj plik o nazwie game.pak. Rozpakuj teraz ten plik z pomocą odpowiedniego programu (WinZip, WinRAR i podobne) do jakiegoś nowo utworzonego katalogu.

Możesz teraz używać edytora tekstu do modyfikowania zawartości plików o nazwach tactics.dll, normal.dll, hard.dll i easy.dll, znajdujących się w katalogu o nazwie Difficulty. W każdym przypadku dokonuj zmian sekcji ally, wklejając pokazany poniżej fragment:

ally

health_increase 40

health 40

Nie zapomnij zapisywać zmian. Po zakończeniu wszystkich zdziałań ponownie spakuj wszystkie pliki, tworząc z nich archiwum o nazwie game.pak. Na koniec podmień nowo utworzony plik na miejsce tergo, który znajduje się w katalogu Resource (warto wcześniej wykonać jego kopię bezpieczeństwa!). Po uruchomieniu gry Twoje jednostki powinny być nieśmiertelne.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 grudnia 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.07.2013 13:37
onemarshal
29
Chorąży

Raczej nie do końca te kody działają z polską wersją gry.
Należy jeszcze tę samą czynności powtórzyć z plikiem 1.pat, który znajduje się w głównym katalogu gry.
Łopatologicznie to opiszę. Nie trzeba nic rozpakowywać tylko w win 7 kliknąć dwukrotnie na 1.pat w oknie zaznaczamy - Wybrać program z listy zainstalowanych programów i OK.
W otwartym oknie wybieramy Archiwizer WinRar (jak nie masz zainstalowanego WinRara to należy to zrobić), (gdy go nie ma na liście wyszukujemy w Przeglądaj... - Program files) wchodzimy do katalogu wybieramy WinRar i OK. Klikamy raz na nim, odznaczamy ptaszka - zawsze używaj wybranego programu do ... . W otwartym oknie klikamy 2x na set, 2x na difficuty - klikamy na easy.dl lub na normal.dl lub innym w którym chcemy zmienić wartości. W otwartym oknie zaznaczamy - Wybrać program z listy zainstalowanych programów i OK.
W oknie wybieramy (edytor tekstu) Notatnik (gdy go nie ma to jest w katalogu C: Windows i Notepad) zaznaczamy go, na dole odznaczamy - ptaszka i OK,
W otwartym oknie szukamy ally - zmieniamy wartość w: health_increase 40 i health 40. Tak jak to opisano powyżej.
Zamykamy notatnik, otworzy się okno, klikamy - Zapisz. Zmienione wartości zapiszą się automatycznie.
Najprostsza i najszybsza zmiana.