Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 października 2010, 15:35

UK Truck Simulator (dodatkowe fundusze) PC

Kody do gry

DODATKOWE FUNDUSZE

Pieniądze możesz pozyskać na dwa sposoby:

1) Pierwsza metoda zakłada odblokowania określonego kodu. W tym celu odszukaj w Moich dokumentach katalog UK Truck Simulator i użyj Notatnika do otwarcia pliku o nazwie config. Zlokalizuj teraz wiersz Unset G Consol 0 i dokonaj zamiany na Unset G Consol 1. Przystąp do gry. W dowolnym momencie rozgrywki wciśnij klawisz tyldy (~) i wpisz hasło cheat money, dzięki czemu otrzymasz 5000 funtów.

2) Druga metoda zakłada zmodyfikowanie zapisanego stanu gry. Upewnij się więc, że grę uruchomiłeś co najmniej jeden raz i że zachowałeś swoje postępy. Odszukaj katalog Saves w miejscu, gdzie zainstalowana została gra. Użyj Notatnika do otwarcia pliku game.sii i zlokalizuj parametr money_account. Wpisz pożądaną wartość, a po uruchomieniu gry będziesz dysponował taką właśnie ilością pieniędzy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 października 2010