Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 września 2010, 12:18

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers (łatwe zdobywanie kart) PC, X360

Triki do gry

ŁATWE ZDOBYWANIE KART

Stosowanie omówionego poniżej triku pozwoli Ci na łatwe pozyskiwanie nowych kart do talii, dzięki czemu będziesz mógł sprawnie awansować. Zacznij od wybrania trybu dla pojedynczego gracza i potyczki na zasadach ustalanych przez gracza (Custom Duel). Po wybraniu dowolnego przeciwnika wprowadź kilka zmian w zakładce ustawień zaawansowanych (Advanced). Konkretnie mowa tu o zwiększeniu siły życiowej Twojego bohatera do czterdziestu punktów oraz liczby posiadanych przez niego kart do dziewięciu. W przypadku przeciwnika ustaw zaś siłę życiową na poziomie 20 punktów i liczbę kart w talii na poziomie pięciu. Możesz już przystąpić do walk, w których odnoszenie kolejnych zwyciuęstw nie powinno stanowić dla Ciebie dużego problemu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 września 2010