Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 lipca 2010, 12:44

BlazBlue: Continuum Shift (ukryte bonusy) X360, PS3

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Odmiany Unlimited postaci – W celu odblokowania odmiany Unlimited wybranego wojownika musisz ukończyć tą postacią tryb Score Attack.

Poziom Mu-12 – Musisz najpierw ukończyć tryb Story Mode wszystkimi postaciami, za każdym razem uzyskując status Clear. Następnie musisz sprostać wymaganiom niezbędnym do odblokowania prawdziwego zakończenia (True Ending).

Prawdziwe zakończenie (True Ending) – Musisz ukończyć tryb Story Mode grając jako Hakumen, Hazama, Jin, Noel, Rachel, Ragna i Tsubaki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 lipca 2010