Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 lipca 2010, 22:48

Hot Shots Tennis: Get a Grip (ukryte kostiumy i postaci) PSP

Triki do gry

UKRYTE KOSTIUMY I POSTACI

Gloria – Wygraj 75 meczów w trybie fabularnym, a dostaniesz zaproszenie do lokacji Love Tennis HQ. Pokonaj tam Glorię.

Helghast – Pokonaj Colina w lokacji World Television Studio. Zamiast kontynuować zabawę w posiadłości Victora (Victor Mansion) powróć do World Television Studio. Porozmawiaj z Bando i przystań na propozycję rozegrania meczu z bossem – Helghastem.

Kostium pandy – Pokonaj Colina w lokacji World Television Studio. Zamiast kontynuować zabawę w posiadłości Victora (Victor Mansion) powróć do World Television Studio. Porozmawiaj z Bando i przystęp do meczu z tą właśnie postacią.

Suzuki – Zaczekaj aż Schneider dołączy w trybie fabularnym do drużyny, porozmawiaj z Suzuki i wygraj mecz z tą postacią.

Zeta – Po obejrzeniu zakończenia gry udaj się do wulkanu i przebij się do ostatnich drzwi.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 lipca 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz