Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 kwietnia 2010, 13:20

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction (wyzwania; skrzynie z wyposażeniem; checkpointy) X360

Triki do gry

PUNKTY ZA WYZWANIA

Godne odnotowania jest to, że kolejne punkty podliczane do wymogów konkretnych wyzwań (np. zabicie 10 przeciwników z ukrycia, zeskoczenie na 10 wartowników) możesz zdobywać w tym samym miejscu. Po odnalezieniu nadającej się do ich gromadzenia lokacji warto więc pozostać na dłużej w takim miejscu i przeładowywać do skutku dany checkpoint, powtarzając te same czynności. Korzystanie z tego triku pomoże Ci szybciej zakupić nowe bronie i upgrade’y.

SKRZYNIE Z WYPOSAŻENIEM

Korzystanie ze skrzyń z wyposażeniem celem nabycia upgrade’ów do już posiadanych giwer lub granatów jest czynnością niezależną od głównej gry. Oznacza to, że po dokonaniu zakupów możesz załadować ostatni checkpoint, a zmiany zostaną zachowane (nie będziesz musiał ponownie korzystać ze skrzyni, chyba że potrzebujesz amunicji). Warto też dodać, że ze skrzyń możesz korzystać dowolną ilość razy, tak więc warto wracać do nich po zakończeniu trudniejszej bitwy (jeśli jest to możliwe).

CHECKPOINTY

Jeżeli jesteś ścigany przez przeciwników i w międzyczasie dotrzesz do nowego checkpointu (na ekranie pojawią się trzy czerwone kropki) to warto zatrzymać grę i przeładować nowy checkpoint. Sprawi to, że zaczniesz zabawę w tym samym miejscu, ale już bez ścigających Cię wrogów. Trik ten możesz też stosować wtedy gdy wymagane jest pozostanie w danej strefie w sytuacji gdy nie zlikwidowałeś uprzednio wszystkich wrogów (np. zadanie z satelitą w misji rozgrywającej się na lotnisku).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 kwietnia 2010