Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 marca 2010, 14:27

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx (swobodna eksploracja zbrojowni) PC, X360, PS3

Triki do gry

Swobodna eksploracja zbrojowni Knoxxa

Skorzystanie z poniższej metody pozwoli Ci na staranne spenetrowanie zbrojowni generała Knoxxa, bez konieczności zmieszczenia się w dwuminutowym limicie czasowym. Już po pokonaniu gernerała będziesz musiał skierować się w stronę windy, ale zatrzymaj się po dotarciu do korytarza z dużą ilością obiektów (szafki, amunicja itp.) znajdujących się za czerwonymi polami siłowymi. Obróć się i powoli ruszaj w stronę miejsca, w którym walczyłeś z generałem i w którym następuje zmiana podłoża ze zwykłego (szarego) na stalowe.

Jeżeli wykonałeś wszystko zgodnie z planem spadniesz przez dziurę znajdującą się w podłożu. Skieruj się teraz w stronę windy, a powinieneś spaść po raz drugi. Znajdziesz się w zbrojowni, którą będziesz mógł do woli spenetrować. Po zebraniu wszystkich interesujących Cię przedmiotów musisz niestety zginąć (użyj granatów, wyrzutni rakiet lub innych obiektów o zbliżonym działaniu). Zaletą tej metody jest natomiast to, że na spokojnie będziesz mógł obejrzeć i zabrać najlepsze przedmioty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 marca 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz