Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 lutego 2010, 16:15

White Knight Chronicles (dodatkowe punkty umiejętności) PS3

Triki do gry

Dodatkowe punkty umiejętności

Z opisanej poniżej metody warto skorzystać po osiągnięciu 50 poziomu doświadczenia. Załaduj ostatni stan gry i wybierz się do nowo odblokowanego obszaru w Van Haven Waste, nazwanego Sinca Reincarnation Pilgrimage. Odszukaj punkt C3 i porozmawiaj z Usherem. Twoja postać w wyniku tej rozmowy spadnie na 35 poziom doświadczenia, ALE zachowane zostaną dotychczasowe umiejętności. Możesz teraz ponownie przystąpić do rozwoju postaci, dodając nowe umiejętności wraz z każdym awansem do tych zdobytych już wcześniej.

Tryb New Game+

W celu odblokowania trybu New Game+ musisz pomyślnie ukończyć całą grę i zapisać swoje postępy. Tryb ten cechuje się między innymi możliwością odnalezienia rzadkich skarbów, pozwalając jednocześnie na używanie zdobytych do tej pory przedmiotów i umiejętności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 lutego 2010