Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 lutego 2010, 13:22

Dragon Ball Z: Attack of the Sayians (szybsze zdobywanie doświadczenia) NDS

Triki do gry

Szybsze zdobywanie doświadczenia

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci na przyśpieszenie procesu zdobywania punktów doświadczenia. Musisz wybrać lokację z dużą ilością poważnych bitew. Po przystąpieniu do walk pozbądź się wszystkich przeciwników za wyjątkiem jednego. Odsuń następnie całą drużynę na bok oprócz jednego bohatera. Postać ta musi dobić wspomnianego wyżej ostatniego przeciwnika. Podstawową zaletą tej metody jest to, że cała drużyna otrzyma więcej niż zazwyczaj punktów doświadczenia, przy czym oczywiście na największe profity będzie mogła liczyć postać, która zadała ostateczny cios.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 lutego 2010