Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 stycznia 2010, 16:25

Ninja Blade (ukryte bronie i tryby zabawy) PC, X360

Triki do gry

Ukryte bonusy

Bariera ochronna Ninjitsu – Musisz ukończyć główną kampanię na wysokim poziomie trudności.

Magiczne Ninjitsu – Musisz ukończyć główną kampanię na wysokim poziomie trudności (do scenek QTE może być wybrany normalny poziom trudności).

Miecz Moonlight – Musisz zebrać dziewięć Moji, a następnie w trakcie rozgrywania piątego rozdziału gry wejść do nowo odblokowanej jaskini. W miejscu tym odnajdziesz miecz, do którego należy zakupić wszystkie dostępne upgrade’y.

Niski poziom trudności (scenki QTE) – Musisz w danej sesji nie ukończyć konkretnej scenki co najmniej dziesięć razy.

Niski poziom trudności (właściwa gra) – Musisz w danej sesji zginąć co najmniej dziesięć razy.

Noże Twin Eternal – Musisz ukończyć wszystkie poziomy gry z rangą A. Do odblokowanych noży należy następnie zakupić wszystkie dostępne upgrade’y.

Noże Twin Falcon – Musisz ukończyć całą grę z rangą A.

Ostrze Ninja Blade – Musisz ukończyć ósmy rozdział gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 stycznia 2010