Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 stycznia 2010, 16:23

Dark Void (ulepszony radar) PC, X360, PS3

Triki do gry

Lepszy radar

W celu odblokowania lepiej działającego radaru musisz ukończyć główny tryb kampanii na dowolnym poziomie trudności. Radar ten będzie od tej pory pokazywał wszystkie sekrety – amunicję, punkty technologii (świecące kule), szafki oraz dzienniki innych podróżników. Dobrym pomysłem jest więc ukończenie gry za pierwszym razem na jednym z niższych poziomów trudności tak by móc w miarę szybko przystąpić do ponownej eksploracji poziomów, tym razem już z zamiarem zdobycia wszystkich możliwych bonusów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 stycznia 2010