Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 listopada 2009, 17:33

CSI: Mordercze Zamiary PC, X360

Triki do gry

Ukończenie spraw śledczych w 100%

W celu utrzymywania współczynnika Skill na maksymalnym poziomie (100%) musisz bezbłędnie rozwiązywać kolejne mini-gry w laboratorium. Przeprowadzane przez Ciebie badania muszą mieć jakieś znaczenie i nie możesz po drodze popełniać żadnych błędów. Po każdym zakończonym badaniu sprawdzaj wartość tego współczynnika w swoim dzienniczku. Jeśli spadła ona poniżej 100% załaduj poprzedni stan gry i spróbuj ponownie.

W celu uzyskania najlepszego wyniku (100%) w kategorii Thoroughness musisz dokładnie odnajdywać i badać przedmioty oraz lokacje. Szczególnie w tym drugim przypadku istotne jest to żeby dokonywać zbliżeń na wszystkich interaktywnych miejscach, nawet jeśli nie ma to uzasadnienia w prowadzonym śledztwie (np. korytarz prowadzący w stronę windy w laboratorium CSI). Dodatkowo dobrze jest zwracać uwagę na ikonki pojawiające się w dzienniczku przy tych lokacjach, z których zebrano wszystkie możliwe dowody rzeczowe, dzięki czemu żadnego ważnego przedmiotu się nie pominie.

W celu uzyskania najlepszego wyniku (100%) w kategorii Cunning musisz bezbłędnie przeprowadzać wszystkie rozmowy, za każdym razem pokazując solidne dowody pozwalające na uzyskanie satysfakcjonującej odpowiedzi.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 listopada 2009