Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2009, 21:33

Fallout 3: Point Lookout PS3

Triki do gry

Easter egg – szkielet dinozaura

Wybierz opcję szybkiej podróży do Groty przybrzeżnej (Coastal Grotto). Zbadaj teraz dwie widoczne w oddali boje ratunkowe, a pod jedną z nich znajdziesz zatopiony szkielet dinozaura.

Kopalnie Herzog

W trakcie eksploracji kopalni Herzog (Herzog Mine) możesz odnaleźć drzwiczki prowadzące do kryjówki Kenny’ego. Porozmawiaj z chłopczykiem i zaoferuj mu pomoc w odnalezieniu pluszowego misia. Przedmiot ten odnajdziesz w sekcji kopalni okupowanej przez błotniaki. Po oddaniu pluszaka będziesz mógł zamieszkać z Kennym w jaskini.

Ukryte skarby

Kopce odnalezione w strefie Dove Delta zawierają skarby, lecz żeby je zdobyć, musisz skorzystać z łopaty. Przedmiot taki możesz zakupić od handlarza, otrzymać w Katedrze Ark & Dove (Ark & Dove Cathedral) lub znaleźć w trakcie eksploracji strefy Point Lookout.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2009