Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 października 2009, 17:36

Borderlands X360, PS3

Triki do gry

Łatwe pozyskiwanie przedmiotów, amunicji i doświadczenia

W trakcie rozgrywania najprostszego początkowego etapu likwiduj wszystkich napotykanych przeciwników i zbieraj cenne przedmioty (broń, gotówka itp.). Po dotarciu do niewielkiego obozowiska z płonącymi oponami wyjdź z gry (opcja Exit). Twoje aktualne postępy zostaną zapisane, a poziom ten będziesz mógł powtarzać dowolną ilość razy.

Stan amunicji możesz z kolei łatwo uzupełniać w oparciu o pojawiające się w różnych miejscach światach gry skrzynie z zaopatrzeniem. Po zebraniu amunicji w analogiczny sposób zakończ grę (Exit) i zaczekaj aż zostanie zapisana. Możesz już powrócić do tego samego miejsca by ponownie podnieść potrzebne zapasy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 października 2009