Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 września 2009, 18:43

Fallout 3: Mothership Zeta PC, X360

Triki do gry

Sposoby na uproszczenie przebiegu rozgrywki

Jeśli chcesz znacząco uprościć swój pobyt na statku obcych, za każdym razem przystawaj na propozycje współpracy ze strony dziewczynki o imieniu Sally. W kilku miejscach pozwoli Ci to odnaleźć bezpieczniejszą drogę do celu czy też zaskoczyć kilku obcych.

Dobrym pomysłem jest także zbadanie miejsca katastrofy statku obcych zanim jeszcze zostaniesz porwany przez ufoludki. Pozwoli Ci to wejść w posiadanie blastera obcych, który z racji dużej siły rażenia i obecności dodatkowej amunicji na pokładzie statku, może okazać się bardzo przydatny.

Easter eggs

Jedną z wybudzonych z kriogenicznego snu postaci jest doktor Elliot Tercorien. Imię i nazwisko tej osoby nawiązują do głównych bohaterów serialu medycznego Scrubs.

W trakcie pobytu na statku obcych możesz wejść w posiadanie kilku koników-zabawek. Jeden z takich przedmiotów odnajdziesz w laboratorium, a pozostałe między innymi w rdzeniu inżynieryjnym.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 września 2009