Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 lipca 2009, 17:51

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca PC

Kody do gry

Otwórz katalog /Stardock Games/Sins of a Solar Empire/Galaxy. Znajdziesz tu szereg plików zaczynających się od zwrotu homeplanetupgradelevel. Odpowiadają one za:

population – zaludnienie

civilianmodules – moduły mieszkalne

tacticalmodules – moduły taktyczne

home – planetę-matkę

artifactlevel – poziomy artefaktów

infrastructure - infrastrukturę

Możesz otwierać poszczególne pliki z użyciem Notatnika i dokonywać zmian w wybranych przez siebie sekcjach. W szczególności warto zwrócić uwagę na fragment oznaczony jako player 0. Zmieniając wartości pól startingcredits, startingcrystal i startingmetal na 9999 możesz sobie znacznie ułatwić start.

Uwaga! Nie zapominaj o wykonaniu kopii bezpieczeństwa modyfikowanych plików oraz o zapisywaniu dokonanych zmian przed zamknięciem Notatnika.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lipca 2009

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz