Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lipca 2009, 15:21

Too Human Klonowanie przedmiotów i gotówki X360

Triki do gry

Wykonuj przedstawione poniżej kroki:

1) Należy wybrać tryb rozgrywki dla dwóch graczy i otworzyć okno handlu.

2) Drugi gracz musi zaoferować przedmiot lub gotówkę, a następnie potwierdzić swój wybór klikając na przycisku handlu (Trade).

3) Przycisk handlu podświetli się po stronie drugiego gracza, ALE pierwszy gracz nie może jeszcze przystać na propozycję wymiany.

4) Drugi gracz musi teraz wcisnąć przycisk z logiem Xboksa, a następnie przycisk Y. Program zapyta czy gracz ten chce powrócić do interfejsu konsoli.

5) Ważne jest teraz odpowiednie zsynchronizowanie czynności. Pierwszy gracz musi mianowicie potwierdzić ofertę, a drugi gracz od razu po zauważeniu zmiany na swoim ekranie wymiany potwierdzić chęć powrotu na interejsu konsoli.

Jeżeli wszystko wykonane zostało zgodnie z planem, przedmioty lub gotówka, które miały być przedmiotem wymiany, znajdą się teraz w inwentarzu obu graczy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lipca 2009