Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 lipca 2009, 17:56

Anno 1404 PC

Kody do gry

OKRĘTY

Dokonaj zamiany nazwy jednego ze swoich okrętów, wybierając dowolne spośród przedstawionych poniżej haseł. Za każdym razem nagrodzony zostaniesz osiągnięciem oraz dziesięcioma kamieniami szlachetnymi. Oto lista haseł:

Discovery

Galactica

Geisterschiff

Grampus

Hispaniola

Nautilus

Nostromo

Pequod

USS Enterprise

MIASTA

Dokonaj zamiany nazwy jednego ze swoich miast, wybierając dowolne spośród przedstawionych poniżej haseł. Za każdym razem nagrodzony zostaniesz osiągnięciem oraz dziesięcioma kamieniami szlachetnymi. Oto lista haseł:

Basin City

Gotham

Innsmouth

INNE KODY

Dokonaj zamiany daty systemowej na jedną z poniższych:

14 kwietnia (1404)

15 marca (1503)

16 lutego (1602)

17 stycznia (1701)

Za każdym razem nagrodzony zostaniesz osiągnięciem oraz dziesięcioma kamieniami szlachetnymi.

Możesz również zmienić godzinę systemową, tak by znaleźć się w przedziale pomiędzy trzecią a piątą nad ranem. Także i w tym przypadku możesz liczyć na osiągnięcie oraz na kamienie szlachetne.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2009

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz