Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 kwietnia 2009, 12:58

Crysis: Warhead PC

Triki do gry

Easter egg – ukryte żaby

Odnalezienie i upuszczenie wszystkich siedmiu żab spowoduje odblokowanie alternatywnego zakończenia gry. Pamiętaj, że musisz rozpocząć zabawę od nowa, jeszcze raz przechodząc wszystkich siedem poziomów. Poniżej przedstawiono lokalizacje ukrytych obiektów.

Poziom 1 - Call me Ishmael

Po wypełnieniu zadania „Dołączenie do oddziału bombowego Sierra” skieruj się do ośrodka wypoczynkowego znajdującego się po lewej stronie. Przejdź przez ośrodek i kieruj się w stronę plaży. Po wejściu do wody płyń na wschód. Musisz zlokalizować niewielką wysepkę z obozowiskiem. Żaba znajduje się na niewielkiej skrzyni.

Poziom 2 – Shore Leave

Po wypełnieniu zadania „Zabezpieczenie strefy lądowania” rozejrzyj się za niewielką chatką niedaleko brzegu. Udaj się w to miejsce i odszukaj przewróconą łódź. Skorzystaj z trybu maksymalnej siły w celu odwrócenia łodzi na właściwą stronę. Odnajdziesz tu nową żabę.

Poziom 3 – Adapt or Perish

W trakcie wykonywania zadania „Pościg za pułkownikiem Lee ” dotrzyj do miejsca, w którym wrodzy żołnierze walczą z egzoskafandrem. Skieruj się w prawo, przedostań się na szczyt wzgórza i zlokalizuj niewielki ośrodek wypoczynkowy. Wejdź do środka i udaj się w stronę toalet. Odnajdziesz tam kolejną żabę, przymarzniętą do książki. Podnieś oba te obiekty. Uważaj jednak ponieważ upadająca książka może eksplodować.

Poziom 4 – Frozen Paradise

W trakcie wykonywania zadania „Dotarcie do kompleksu górniczego” upewnij się, że dotarłeś do ostatecznego celu swojej wędrówki. Użyj trybu maksymalnej siły w celu przedostania się na dach najwyższego budynku. Skieruj się na południe i zeskocz na niewielki balkonik, na którym znajduje się żaba.

Poziom 5 – Below the Thunder

W trakcie wykonywania zadania „Znalezienie terminalu załadunkowego” dotrzyj do miejsca, w którym musisz skorzystać z windy. Po dotarciu na wyższy poziom wyjdź z windy i zlokalizuj kratkę w suficie. Zniszcz kratkę i wskocz do środka, a znajdziesz się w tunelach wentylacyjnych. Zbadaj tunele w poszukiwaniu żaby (nowa książka).

Poziom 6 – From Hell’s Heart

W trakcie wykonywania zadania „Pozostawanie w zasięgu pociągu” zaczekaj aż pociąg przejedzie przez nowy tunel (nie licząc tego, w którym zaczyna się misja). Przeskocz na pociąg, który zatrzyma się na końcu tunelu. Będąc w tunelu zbadaj sufit, a odnajdziesz ukrytą żabę.

Poziom 7 – All the Fury

W trakcie wykonywania zadania „Nawiązanie łączności z samolotem” dotrzyj bezpiecznie do wieży radarowej, z której musisz nadać sygnał. Wejdź do budynku, skieruj się na pierwsze piętro i zbadaj północne pomieszczenie, a konkretnie jego lewą część. Żabę odnajdziesz w jednej z trzech znajdujących się w tym miejscu lodówek.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 kwietnia 2009