Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 sierpnia 2008, 17:37

Kody do gry Secret Agent Clank PSP

Kody do gry

Regeneracja kielicha mocy

W dowolnym momencie rozgrywki wciskaj: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo. Skorzystanie z tego ułatwienia spowoduje zregenerowanie kielicha mocy (energia życiowa). Należy się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami. Musisz grać jako Ratchet, Clank, Qwark lub Gadgetbot, a ponadto kod działa jedynie kilka razy na poziom.

Odblokowanie skórki Zoni

W dowolnym momencie spauzuj rozgrywkę. Skorzystaj z następującej kombinacji przycisków: Lewo, Lewo, Prawo, Dół, Góra, Góra, X. Spowoduje to odblokowanie nowej skórki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 sierpnia 2008