Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 25 maja 2008, 12:34

UberSoldier 2 PC

Kody do gry

Zanim skorzystasz z ułatwienia, będziesz musiał wyedytować jeden z plików konfiguracyjnych gry. Otwórz katalog, w którym zainstalowano grę i odszukaj plik o nazwie config.ini. Skorzystaj z dowolnego edytora tekstowego (np. Notatnika) w celu otwarcia tego pliku. Przejdź na sam koniec i dodaj linijkę:

bindc +DIK_GRAVE [console_showhide]

Zapisz i zamknij plik, a następnie uruchom grę. W trakcie zabawy wciśnij klawisz tyldy (~), a uruchomisz konsolę. W pierwszej kolejności wpisz hasło sv_cheats 1. Dopiero teraz możesz skorzystać z właściwego ułatwienia:

game_godmode 1 – nieśmiertelność dla sterowanej postaci

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 maja 2008

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.07.2008 18:15
Vikt@ria
101
Pretorianin

Muszę nanieść tu małą poprawkę, otóż napisane jest tutaj:

Otwórz katalog, w którym zainstalowano grę i odszukaj plik o nazwie config.ini.

Otóż nie należy edytować pliku config.ini w miejscu gdzie zainstalowano grę tylko plik o nazwie config(samo bez ini.) lecz w:

C:\Documents and Settings\MojaNazwa\Moje Dokumentys\US2\.. ----> i w tym pliku wklejamy na końcu: bindc +DIK_GRAVE (console_showhide) ----> nawias powinien być okrągły.

Takie zmiany spowodują wywołanie konsoli poprzez naciśnięcie klawisza tyldy, zaznaczam również że zmiana innego pliku niż podane jest wyżej, lub zmiana dwóch jednocześnie spowoduje to iż nie będziemy mogli uruchomić konsoli.

Pozdrawiam.