Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 lipca 2007, 12:20

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific PC

Kody do gry

Uwaga! Przedstawiona poniżej procedura wymaga wyedytowania jednego z plików gry. Jest to ryzykowne, gdyż można się pomylić i uszkodzić cały plik. Dobrze będzie więc utworzyć jego kopię bezpieczeństwa.

Uruchom grę, wprowadź imię swojej postaci, a następnie zamknij program (zanim zdołasz opuścić port). Teraz będziesz musiał dotrzeć do folderu, w którym przetrzymywane są zapisane stany gry. Jego lokalizacja to (w Moich Dokumentach):

SH4\DataCFG\Save Games\00000000\

Skorzystaj teraz z dowolnego edytora tekstu (np. Notatnika), tak aby otworzyć plik o nazwie Career Track. Teraz będziesz musiał zlokalizować następującą linijkę:

Player Current Renown

Zmień znajdującą się w tym miejscu wartość na wybraną przez siebie, np. 100000000.00. Spowoduje to, iż po wznowieniu zabawy będzie się dysponowało taką właśnie liczbą punktów sławy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lipca 2007