Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 sierpnia 2006, 15:58

Kody do gry WarPath PC

Kody do gry

Uwaga! Poniższe kody muszą być wprowadzane w specjalnie przygotowanym do tego celu menu cheatów („Cheat”). Można je odnaleźć w opcjach gry. Do menu kodów można się również przedostać w trakcie właściwej zabawy (należy ją spauzować). W przypadku niektórych kodów (np. przegranie/wygranie pojedynku) jest to wręcz wymagane.

IMALAZYBEEOTCH – odblokowuje wszystkie poziomy z kampanii dla pojedynczego gracza

F3ARM3 – God Mode (nieśmiertelność)

ALLAMO – nielimitowana amunicja do wszystkich broni

MYLOCATION – pokazywanie nazwy aktualnie eksplorowanej lokacji (oznaczenie mapy); ponownie wpisanie tego kodu przywróci wszystko do stanu początkowego

WIN – gracz wygrywa aktualnie rozgrywany pojedynek

LOSE – gracz przegrywa aktualnie rozgrywany pojedynek

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 sierpnia 2006