Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 lutego 2005, 14:10

Maximus XV Abraham Strong: Space Mercenary PC

Podczas rozgrywki naciśnij jednocześnie kombinację klawiszy [CTRL] + [ALT] + [F6]. Następnie wpisz jeden z poniższych kodów, aby uzyskać pożądany efekt:

resurrect - wskrzesza postać

normal damage - normalne obrażenia

super damage - super obrażenia

normal items - dostęp do przedmiotów

super items - dostęp do przedmiotów

immortal - God Mode

mortal - wyłącza God Mode

ai off - wyłącza AI komputerowego przeciwnika

ai on - włacza AI

off - wyłącza działanie wszystkich kodów

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lutego 2005

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.07.2005 18:24
😈
zanonimizowany267014
1
Junior

Powiem tak gra jest zaj***bista,ale czasami z byt monotonna non stop to samo i to samo ,co chwile zabijam tych samych,i mi sie dłuzy i w ogule ku***wa nawet niwiecie jak mam pszejebane jak ona sie długo ładuje dlatego staram sie w ogule ni ginąc zdąze zpalic faje wykapac sie zanim s ie załaduje albo jak wchodze do teleporterów masaaaakra ale bede twarda jak zaczełam grac i jestem juz jakos w 8 etapie teraz to wytrwam do końca ,a i jeszcze jedno co mnie wku***
to ze za wolno ida poziomy pszecies z musz e ładowac w zrecznośc i siłe ciekawe w ogule czy uda mi sie wykozystac cos z wiedzy jakis pszedwiotó tych specjalnych jak hu*j juz to widze powinny poziomy bys szybciej bo puzniej w tych jak teraz jestem pszy tej drugiej rasie to masakra musz e ich wszystkich powybijac ale niewazne gra mi sie i tak podoba oprucz tych niewypałów KONIEC haha