Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 sierpnia 2004, 14:38

Mafia: The City of Lost Heaven PS2

Tryb race – Ukończ wszystkie misje w trybie „story mode”

Dodatkowe samochody w trybie „free ride” – Włam się do samochodu w trybie „story mode”, żeby odblokować go w trybie „free ride”.

Ciężarówka Bigfoot w trybie „free ride” – Zdobądź pierwsze miejsce we wszystkich wyścigach w trybie „championship”.

Wybór samochodu w trybie „free ride” – Jak tylko wejdziesz w tryb „free ride”, zaczniesz w samochodzie i czerwonawa brama będzie zaraz za tobą. Pojedź kawałek tak, żeby wyjechać na ulicę potem wrzuć wsteczny i cofnij się do miejsca w którym zacząłeś. Okno wyboru samochodów się otworzy i będziesz mógł wybierać nawet spośród zablokowanych samochodów.

Wybór pory dnia w trybie free ride – Ukończ tryb „story mode”, żeby odblokować opcje dnia i nocy w trybie free ride.

Łatwa kasa – Zabij facetów w czarnych garniturach i z czarnymi kapeluszami (gangsterzy), żeby zarobić 500 dolarów.

Wysadź samochód w powietrze, a dostaniesz 100 dolarów. Jeżdżąc taksówką też można zarobić.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 sierpnia 2004