Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 26 kwietnia 2004, 12:47

Hitman: Kontrakty PC

W katalogu w którym zainstalowana została gra odszukaj plik hitmancontracts.ini, otwórz go za pomocą dowolnego edytora tekstowego i dopisz w nim dwie dodatkowe linie:

ENABLECONSOLE 1

ENABLECHEATS 1

Pozwoli ci to na aktywowanie w grze dodatkowego “cheat menu” po naciśnięciu kombinacji klawiszy [SHIFT] + [ESC]. Następnie posługując się strzałkami „góra” i „dół” a następnie „lewo” i „prawo” włącz/wyłącz interesujące cię opcje ( 0 = wyłączone, 1 = włączone). W przypadku niektórych kodów, np. „give all” wystarczy jedynie nacisnąć [ENTER].

Uwaga: Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić powyższego “cheat menu” to spróbuj wpisać poniższe kody w oknie konsoli (przywołuje się ją klawiszem tyldy [~]). Kody SĄ WRAŻLIWE na wielkość znaków.

IOIRULEZ - nieśmiertelność (god mode)

IOIPOWER - tryb “Mega Force”

IOINGUN - tryb “Nail Gun”

IOIGRV - grawitacja

IOILEPOW - “śmiertelna szarża” (lethal charge)

IOIHITALI - tryb “boxing”

IOIHITLEIF - max. zdrowia

IOIER - bomba

IOISLO - zwolnienie (slow motion)

W niektórych przypadkach możliwe będzie również skorzystanie z następujących kodów:

god 1 - nieśmiertelność (god mode)

invisible - niewidzialność

giveall - wszystkie bronie/przedmioty

give # - otrzymujesz przedmiot #

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 kwietnia 2004

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
31.10.2007 14:39
Mr Sabotaż
11
Legionista

ma ktoś porady do bomby biarchowa czy tam czoś