Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 lutego 2021, 10:31

The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd (triki) PC, PS3, PSP, PSV

Wstęp

The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd jest stworzoną przez studio Nihon Falcom Corp kolejną odsłoną popularnego w niektórych kręgach cyklu gier jRPG. Akcja tytułu rozpoczyna się około dwa lata po wydarzeniach znanych z „dwójki”. Główny protagonista tytułu, Kevin Graham, wraz ze swoim towaryszem, Riesem Argentem, w wyniku pewnego zbiegu okoliczności trafiają do tzw. Phantasmy, Krainy Cieni, rządzącej się własnymi, oderwanymi od rzeczywistości prawami. Tam bohaterowie rozpoczynają śledztwo, podczas którego rozwiążą pewne zagadki z przeszłości. Po drodze przyjdzie im eksplorować kolejne lokacje, wykonywać różnorodne lokacje oraz rzecz jasna walczyć z przeciwnikami w systemie turowym.

Triki do gry

Quartze

Po odblokowaniu poniższych Quartzów, możesz je odebrać w fontannie w Hermit's Garden w ostatnim rozdziale gry.

Quartz

Jak odblokować?

Mirror Quartz

Stocz co najmniej 300 bitew bez ucieczki w żadnej z nich.

Reflect Quartz

Ucieknij z walki co najmniej 300 razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lutego 2021