Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:39

Syphon Filter: The Omega Strain (triki) PS2

Wstęp

Syphon Filter: The Omega Strain jest opracowaną przez studio Bend trójwymiarową, trzecioosobową grą akcji z elementami skradanki. Głównym bohaterem tytułu jest młody, jeszcze nieopierzony agent, który musi powstrzymać szalone ugrupowanie terrorystyczne, będące w posiadaniu pewnego śmiercionośnego wirusa. W tym celu przyjdzie mu zwiedzić lokacje rozsiane po całym świecie, pełne przeciwników do pokonania i dodatkowych zadań, których wykonanie nie jest obowiązkowe. Co ciekawe, wraz z postępami w zabawie możemy rozwijać umiejętności naszego bohatera.

Triki do gry

Bonusowe poziomy

Poziom

Jak odblokować?

Budva

Samotnie ukończ misje Lorelei, Tokyo, Myanmar i Zurich.

Chechnya

Samotnie ukończ 2 misje w Yemen i Minsk.

Italy

Samotnie ukończ 3 misje w Cahrtage.

Kyrgystan

Samotnie ukończ 2 w Belarus.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021