Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 stycznia 2021, 21:52

SaGa Frontier 2 (triki) PS1

Wstęp

SaGa Frontier 2 jest kolejną odsłoną cyklu jRPG-ów, za którą odpowiada firma Square Soft. Akcja tytułu toczy się w świecie fantasy zwanym Sandail, gdzie poznajemy losy Gustave'a XIII, skazanego na banicję byłego księcia królestwa Thermes, oraz historię trzech pokoleń okoleń rodziny Knightsów, poszukujących tajemniczego artefaktu znanego jako The Egg (Jajko). W trakcie zabawy przemierzamy spory, otwarty świat, rozmawiamy z napotykanymi postaciami niezależnymi, walczymy z przeciwnikami w systemie turowym oraz rozwijamy zdolności naszych podopiecznych.

Triki do gry

Nieskończone żetony

W scenariuszu Wilego, At the Mines, w ostatnim pomieszczeniu znajduje się gniazdo gremlinów. Gdy poczekasz w pobliżu wejścia, dwóch przeciwników ruszy na ciebie. Gdy zostaną pokonani, wypadnie z nich 4 do 8 żetonów, a w stronę twoich bohaterów ruszy kolejnych dwóch. W ten sposób, przy odpowiednim sprzęcie, możesz zdobyć całe mnóstwo waluty i przy okazji podnieść umiejętności postaci.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 stycznia 2021