Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 stycznia 2021, 21:49

Kody do gry Front Mission 4 (triki) PS2

Wstęp

Front Mission 4 jest opracowaną przez firmę Square Enix strategiczną grą rozgrywaną w turach. Jej akcja toczy się w odległej przyszłości, w której toczy się walka o surowce. Jako Elsa Eliane i Darril Traubel obejmujemy kontrolę nad potężnymi mechami i podróżujemy do różnych zakątków świata, w których mamy za zadanie m.in. podporządkowanie sobie niesfornej Wenezueli, której władze niespodziewanie ogłosiły niepodległość, a także zbadanie tajemniczych ataków przeprowadzanych na niemieckie bazy wojskowe. Kluczem do zwycięstwa jest odpowiedni dobór strategii oraz stałym ulepszaniu naszych maszyn.

Triki do gry

New Game+

Ukończ grę, obejrzyj napisy końcowe i zapisz stan zabawy. Gdy go wczytasz, będziesz mógł ponownie rozpocząć kampanię w trybie New Game+.

Durandal Simulation 14

Aby odblokować Durandal Simulation 14, ukończ Durandal Simulation 13 w czasie poniżej 10 minut.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 stycznia 2021