Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 stycznia 2021, 17:11

de Blob (kody) PS4

Wstęp

de Blob jest stworzoną przez studio Banana Games produkcją, stanowiącą połączenie trójwymiarowej platformówki oraz gry logicznej. Akcja tytułu toczy się w świecie, w którym zła organizacja I.N.K.T. wyssała wszystkie kolory i dźwięki. Obejmujemy zatem kontrolę nad ogromną kulą farby i naszym zadaniem jest przywrócenie otoczeniu barw. Ważną rolę odgrywa tu oddziaływanie na znajdujące w świecie gry postaci. Wchodząc w interakcję z tymi osobami sprawiamy bowiem, iż toczona kula zmienia swój kolor (można je także mieszać). W miarę postępów w rozgrywce sterowany przez nas obiekt sukcesywnie zwiększa swoje rozmiary, dzięki czemu możemy pokryć farbą większy wycinek świata gry.

Kody do gry

W trakcie zabawy przytrzymaj Touchpad i wprowadź jedną z poniższych kombinacji, by uzyskać pożądany efekt. Gdy zrobisz to poprawnie, na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat.

  1. X > Trójkąt > X > Trójkąt – dodatkowe 10 minut
  2. X > X > Trójkąt > Trójkąt – dodatkowe życie
  3. X > X > X > X - nietykalność

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 stycznia 2021