Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 28 listopada 2020, 13:24

WWE 2K Battlegrounds (kody) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

WWE 2K Battlegrounds jest stworzoną przez studio Saber Interactive poboczną odsłoną popularnej serii symulatorów wrestlingu. Podstawy zabawy są proste – wcielamy się w jednego ze znanych z ringów zapaśników i toczymy emocjonujące pojedynki z wykorzystaniem bogatego repertuaru ciosów, rzutów i chwytów. Tytuł wyróżnia się luźniejszym podejściem do tematu wrestlingu i przesadzoną, mocno kreskówkową rozgrywką.

Kody do gry

W menu głównym wciśnij lewy analog i wpisz poniższe hasło.

  1. UNDERTAKER30 – odblokuj skórkę American Badass dla Undertakera

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2020