Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 listopada 2020, 13:03

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood (triki) NDS

Wstęp

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood jest stworzoną przez studio BioWare turową grą RPG ze słynnym superszybkim jeżem i jego przyjaciółmi w roli głównej. Maskotce firmy SEGA tym razem przychodzi zmierzyć się z grupą złoczyńców określających siebie mianem Marauderów i odnaleźć zaginione Szmaragdy Chaosu. W trakcie zabawy musimy dobierać sobie czteroosobową drużynę z puli dostępnych postaci wyróżniających się indywidualnymi umiejętnościami, eksplorować kolejne lokacje, walczyć z groźnymi przeciwnikami i rozwijać naszych bohaterów.

Triki do gry

New Game+

Ukończ grę po raz pierwszy.

Odblokowywanie bohaterów

Bohater

Jak odblokować?

Cream the Rabbit

Gdy Knuckles dołączy do Twojej drużyny, udaj się do Cream w centrum Green Hill Zone. Odnajdź Cheese w wieży na południowym wschodzie i porozmawiaj z nią, a dołączy do Ciebie.

E-123 Omega

Ukończ zadanie poboczne na północny wschód od Metropoplis i dostań się na górę. Poleć na zachód jako Tails. E-123 Omega będzie znajdował się w pomieszczeniu pod ziemią.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 listopada 2020