Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 listopada 2020, 13:01

Final Fantasy VIII: Remastered (kody) PC

Wstęp

Final Fantasy VIII Remastered jest przygotowaną przez firmę Square Enix odświeżoną wersją kultowego jRPG-a z 1999 roku. Rozgrywa się on w świecie, w którym elementy fantasy mieszają się z futurystyczną technologią. Żyje w nim niejaki Squall Leonheart, młody student jednej z trzech akademii militarnych organizacji SeeD, który w wyniku pewnego zbiegu okoliczności wraz z towarzyszami zostaje wciągnięty w skomplikowaną intrygę, w której niepoślednią rolę odgrywa tajemnicza czarodziejka Edea Kramer. W trakcie zabawy eksplorujemy kolejne lokacje, walczymy z kolejnymi przeciwnikami w systemie turowym i rozwijamy zdolności naszych bohaterów.

Kody do gry

W trakcie zabawy możesz wcisnąć poniższe klawisze, by uzyskać wymagany efekt.

  1. F1 – asysty bitewne (maksymalne HP, zawsze pełne ATB, możesz zawsze używać Limit Breaków
  2. F2 – wyłącz losowe ataki przeciwników
  3. F3 – zwiększenie prędkości gry

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 listopada 2020